Foto Album

Ahojky lidičky, tak na této fotce, to jsem já. Takovej normalni kluk, se zájmy jako každý jiný. Jen s tou smůlou že Crohn si vybral za oběť i mne. A tak se s tím snažím vyrovnat. Hledám odpovědi, sleduji svůj zdravotní stav a snažím se něco dělat pro své tělo i psychiku, v rámci možností samozřejmě. Problémy s Crohnem mám od konce r. 98, kdy jsem dostal tyto potíže pod vánoční stromeček; pak následovalo několikaměsíční lítání po doktorech, no a pak operace. Nyní, když jsem se dal dohromady, se cítím docela dobře. Rekreačně sportuji, jím většinu jídel, chodím do zaměstnání, kde dělám do počítačů, prostě žiju normální život. Ale také čekám, kdy se ten Crohn zase ozve a doufám, že se nedočkám....

Tyto stránky jsem se rozhodl založit pro nás. Vím jaké to bylo, když jsem sháněl informace, a nic pořádného k mání nebylo. Člověk se neměl s kým podělit o své zkušenosti a poznatky, nebo jen tak pokecat o problémech.

Chtěl bych zdůraznit, že tyto stránky dělám pro nás všechny zdarma, bez jakýchkoliv nároků, ale také bez odpovědnosti za zde zveřejněné informace. Takže záleží na Vás, jak tyto informace použijete ve svém životě a s jakým úspěchem. Žádný kus papíru totiž nenahradí radu kvalifikovaného lékaře.

Děkuji všem, kteří mi poskytují inspiraci, informace, novinky, protože bez nich by tyto stránky nebyly. Tyto stránky jsou pro nás, tedy na nás záleží, co zde najdeme. Pokud víte o něčem, co zde chybí, prosím neváhejte a pište.

Mějte se zdravě, Pol - Pavel Žlebčík z Nového Jičína